Drewno egzotyczne z Poznania

Firma TDM Tarasy Drewniane zajmuje się produkowaniem, importowaniem oraz solidnym montażem elementów drewnianych z kompozytu WPC, który jest solidny, wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie pięknego, przestronnego i maksymalnie funkcjonalnego tarasu, zapoznaj się z ofertą firmy TDM Tarasy Drewniane. Zespół doświadczonych a przede wszystkim wykwalifikowanych pracowników firmy zadba o efekt końcowy, a wszystko po to, by nawet najbardziej wymagający klient był zadowolony! W drewnie egzotycznym sprowadzanym do Poznania tkwi pewien urok, któremu ulega coraz szersza grupa zadowolonych klientów, dlatego oferta firmy stale poszerza się o coraz to nowocześniejsze pomysły. Firma zajmuje się również konstruowaniem elewacji drewnianych czy zadaszeń i wiat garażowych.

Branża drzewna to dziedzina prężnie rozwijająca się – zainwestuj w funkcjonalny taras!

Wyremontowałeś dom? Masz teraz sporo czasu na prace wokół budynku? Zajmij się tarasem! Taras to serce ogródka a także wizytówka całego kompleksu, dlatego zadbaj i zaangażuj się w zmiany! Firma TDM Tarasy Drewniane wykonuje powierzone obowiązki w oparciu o najnowsze technologie, a profesjonalna kadra pracowników gwarantuje satysfakcjonujące efekty. Dzięki ofercie firmy zyskasz wiele korzyści:

- gwarancję satysfakcji – prace wykonywane przez doświadczonych specjalistów z pewnością będą owocne i efektowne, a Ty będziesz mógł cieszyć się chwilą relaksu podczas remontu! Zero stresu!

- atrakcyjnymi cenami usług i produktów – firma zapewnia najlepsze drewno kompozytowe oraz najwyższą jakość usług

- piękny taras przez wiele lat – taras to miejsce relaksu i odpoczynku, dlatego warto zainwestować w znacznie lepszej jakości produkty do wykończenia tarasu.

Zmiany mogą obejmować również inne elementy aniżeli tylko taras. Firma zajmuje się także ogrodzeniami, wiatami garażowymi czy zadaszeniami. Twoje pomysły to szansa na okazanie wysokich umiejętności pracowników. Zapraszamy!


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002

Zobacz także:

Tapety ścienne

Tapety ścienne

Plisy okienne – tanio i solidnie!

Plisy okienne – tanio i solidnie!

Odnawianie ogrodów— Poznań

Odnawianie ogrodów— Poznań

Fachowe i kompleksowe usługi oferowane na terenie województwa wielkopolskiego

Fachowe i kompleksowe usługi oferowane na terenie województwa wielkopolskiego

Kamienne wykończenia

Kamienne wykończenia