Autokary Wrocław wynajem

Pragniemy serdecznie zaprosić do zapoznania się z pełną ofertą usługową firmy z Wrocławia— WROCEK – TRAVEL. Marka udostępnia swój szeroki wybór autokarów oraz usługi kierowców i pilotów na różnego rodzaju wycieczki szkolne, pielgrzymi, wycieczki po mieście i wiele innych. Każdy, kto chce skorzystać z tanich usług przewozowych powinien dokładnie zapoznać się z informacjami, które są szczegółowo opisane na stronie online wrocektravel.pl. WROCEK – TRAVEL zapewnia w swojej ofercie:

  • przewozy pracownicze,
  • pielgrzymki,
  • dowóz gości na wesele,
  • wyjazdy na zielone szkoły,
  • przewozy na wycieczki szkolne
  • oraz wiele innych.

Nowoczesne autokary pod wynajem

Wynajęcie autokaru wraz z kierowcą nie musi być drogie, jeśli zdecydują się Państwo na szczegółowe zapoznanie się z usługami WROCEK – TRAVEL. Marka cieszy się ogromnym zainteresowaniem na terenie całej Polski, dlatego posiada liczne rekomendacje osób prywatnych, przedsiębiorstw czy instytucji. W umowie brak jest jakichkolwiek ukrytych kosztów, co sprawia, że klient otrzymuje jasne i przejrzyste zasady najmu busa.

Polecana firma wynajmująca autokary

Flota pojazdów dostępna w WROCEK – TRAVEL obejmuje nowoczesne busy i autokary mieszczące od 8 do 55 osób. Takie zróżnicowanie pozwala na spełnienie oczekiwań każdego klienta, niezależnie od potrzeb. Wszystkie pojazdy są wyposażone we wszelkie udogodnienia, począwszy od klimatyzacji, regulowane fotele, poprzez barek z napojami, skończywszy na wielu innych elementach, które znacznie podnoszą jakość podróżowania na długich i krótkich dystansach. Każdego kto chce szczegółowo zapoznać się z pełną ofertą, serdecznie zapraszamy na oficjalna stronę internetową wrocektravel.pl.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Samochody zastępcze na czas naprawy w Łodzi

Samochody zastępcze na czas naprawy w Łodzi

Regeneracja tylnej belki

Regeneracja tylnej belki

Zbiorniki dwupłaszczowe na paliwo Tango Oil

Zbiorniki dwupłaszczowe na paliwo Tango Oil

Wynajem samochodu na średni termin

Wynajem samochodu na średni termin

Profesjonalne usługi transportowe i nowoczesne rozwiązania dla każdego klienta

Profesjonalne usługi transportowe i nowoczesne rozwiązania dla każdego klienta